Szkolenie podstawowe

Czytaj więcej...

Szkolenie psa ma na celu przede wszystkim zbudowanie odpowiedniej relacji między przewodnikiem (właścicielem, domownikami) a psem. W trakcie kursu podstawowoego, oprócz komend, uczymy się jak stworzyć tą prawidłową relację.

Koszt kursu jest uzależniony od ilości spotkań.

Czytaj więcej...

Psie przedszkole

Czytaj więcej...

Psie Przedszkole ma na celu maksymalną socjalizację szczeniąt z ludźmi, innymi psami, środowiskiem i różnego rodzaju bodźcami.
Każde spotkanie trwa pomiędzy 45 minut a 1 godzinę zegarową, w tym podczas niektórych zajęć jest również czas dla psów na kontrolowaną zabawę. Przewidzianych jest 10 spotkań dla szczeniąt do 6 miesiąca życia. Koszt to 300zł.

Czytaj więcej...

Zajęcia indywidualne

Czytaj więcej...

Zajęcia indywidualne odbywają się w umówionym terminie, w naszej hali szkoleniowej lub po wcześniejszym uzgodnieniu w domu klienta lub w innym dogodnym miejscu.
Cena jednej godziny zajęć na terenie Krakowa to 100 zł.

Czytaj więcej...

Studia Podyplomowe Zoopsychologia

Czytaj więcej...

Zapraszamy zainteresowanych na Studia Podyplomowe z Zoopsychologii

Kierunek jest adresowany zarówno do właścicieli i miłośników zwierząt, jak i dla osób pracujących lub zamierzających w przyszłości pracować ze zwierzętami.

Prowadzimy zajęcia od roku akademickiego 2016/2017.

Czytaj więcej...

Rally-O

Czytaj więcej...

Zajęcia Rally-O, czyli rally obedience - posłuszeństwo na luzie. Zajęcia łączą elementy posłuszeństwa, zabawy i ruchu - wszystko w jednym. Komendy podstawowe takie jak; siad, wruj, równaj itp, sa wykorzystywane podczas ćwiczeń na ustalonym torze i doskonaleniu precyzji wykonywanych zadań.
Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej...

Kurs Dogoterapii

Czytaj więcej...

Wraz z Fundacją ISKRA, rozpoczeliśmy kolejną edycję kursu Dogoterapii.
Kurs obejmuje 6 zjazdów weekendowych, po 2 zjazdy w miesiącu. Kurs jest prowadzony przez profesjonalnych trenerów szkolenia, psychologów, praktykujących dogoterapeutów i innych specjalistów z dziedziny!
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i zainteresowanie kolejna edycją, którą planujemy na jesień.

Czytaj więcej...

Szkolenie podstawowe - Tryb przyspieszony

Czytaj więcej...

Program kursu szkolenia podstawowego jest w trybie przyspieszonym, obejmuje podstawowe komendy, takie jak; siad, waruj, stój, zostań, chodzenie na luźnej smyczy, odsyłanie psa na miejsce, przywoływanie.
Kurs jest skrócony do 10 spotkań, odbywających się w trybie pracy przyspieszonej. Koszt to 380zł.

Czytaj więcej...

Szkolenie zaawansowane

 Czytaj więcej...

Program kursu jest ułożony pod kontem rozwijania dotychczasowych umiejętności psów. Kurs zawiera także elementy obedience oraz PT. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli szkolenie podstawowe u nas, ale nie tylko.
Przewidzianych jest 12 spotkań szkoleniowych, w tym dwa spotkania plenerowo - praktyczne. Koszt to 500 zł.

Czytaj więcej...

Kurs Tropienia

Czytaj więcej...

Kurs tropienia ma na celu pokazać właścicielom jak na prawdę wygląda psi świat, a psom umożliwić odkrycie niezwykłych zdolności używania nosa! Podstawy uczą psa wybierać właściwy zapach - czyli ślad - i podążać za tym śladem.
Kurs obejmuje 5 spotkań i trwa dwa zjazdy weekendowe. Spotkania odbywają się w godzinnach wczesno porannych, lub popołudniowych, na terenach zielonyh w Krakowie lub wokół Krakowa. Koszt kursu to 200 zł.

Czytaj więcej...

Regulamin szkoleń

QUMAM Pozytywne Szkolenie Psów - REGULAMIN ZAJĘĆ

 

Czytaj więcej...