Zajęcia indywidualne

szkolenia podstawowe 1 20121001 1984990285

Zajęcia indywidualne odbywają się w umówionym terminie, w naszej hali szkoleniowej lub po wcześniejszym uzgodnieniu w domu klienta lub w innym dogodnym miejscu.
Cena jednej godziny zajęć na terenie Krakowa to 80 zł.


Podczas spotkań indywidualnych jest możliwość pracy nad jakimś konkretnym ćwiczeniem szkoleniowym lub problemem z zachowaniem psa. Można również odbyć cały program kursu podstawowego posłuszeństwa w trybie zajęć idnywidualnych.

W ramach zajęć indywidualnych możemy pracować nad komendami takimi jak: siad, waruj, do mnie, chodzenie na smyczy, aportowanie zabawki, podawanie przedmiotów, zajęcia z tropienia, i wiele innych ćwiczeń, również z zakresu szkolenia specjalistycznego.

Przy niektórych poradach szkoleniowych miejsce spotkania jest dostosowane do potrzeb danego zwierzęcia i temat spotkania jest określony przez dane zachowanie. Opiekunowie zwierzęcia muszą się przygotować na odpowiedzenie na pytania z zakresu: obyczajów domu / psa, karmienia psa, schematów spacerów i aktywności zwierzęcia, oraz wszelkie inne tematy, które mogą być pomocne przy rozwiązywaniu problemu z zachowaniem. 

Przy dojeździe poza teren Krakowa, cena dojazdu jest uzgadniana indywidualne.


Prosimy kursantów o przyniesienie na zajęcia karmy, nerki (saszetki) na nagrody. Pies podczas zajęć powinien mieć obrożę skórzaną lub parcianą (NIE ZACISKOWA), smycz z 2 karabinczykami około 1,50m oraz zabawkę.