O nas

Serdecznie witamy na stronie poświęconej Szkoleniu Psów QUMAM w Krakowie.
Oferta naszej szkoły skierowana jest zarówno do osób posiadających czworonożnego przyjaciela, jak i do osób które dopiero chcą kupić lub zaadoptować psa.

Zapraszamy wszystkich właścicieli ze szczeniakami jak i dorosłymi psami. Szkolenie pozytywne pozwala na uczenie psa w każdym wieku. Chcemy umożliwić wszystkim chętnym poznanie psich zachowań, lepsze zrozumienie ich psychiki, jak również pokazać jak należy postępować, aby uzyskać najlepsze rezultaty szkoleniowe.

Jednym z najważniejszych czynników kształtowania własnego psa jest rozumienie jego zachowań. Zajęcia prowadzone w naszej szkole, są podzielone na dwie części. Pierwsza, polega na pracy z psem – czyli ćwiczeniu i uczeniu poszczególnych komend. W drugiej części wspólnie będziemy przyglądać się konkretnym zachowaniom psów i szczegółowo je omawiać, aby móc zrozumieć psie intencje. W tej części szkolenia będziemy także w sposób praktyczny podejmować wszelkie problemowe tematy związane z Państwa psami, starać się wyeliminować różne zachowania niechciane i zastanawiać się czemu one w ogóle wystąpiły.
Interaktywny kurs obejmuje zarówno podstawowe umiejętności, jak również ćwiczenia, częściowo zaprojektowane przez samych kursantów w trakcie trwania szkolenia.
Szkolenie odbywa się w formie indywidualnych konsultacji i zajęć grupowych.

Oferujemy:
 • zajęcia grupowe
 • zajęcia indywidualne
 • zajęcia dla szczeniąt (przedszkole)
 • zajęcia specjalistyczne
 • spacery integracyjne
 • pokazy szkoleniowe dla szkół
 • pogadanki dla dzieci
 • warsztaty na życzenie
 • porady behawiorysty
 • i wiele innych

Proponujemy naszym klientom:

 • doświadczonych szkoleniowców
 • zajęcia w małych grupach
 • indywidualne podejście do klienta
 • miłą atmosferę na zajęciach
 • halę szkoleniową
 • porady kontynuacyjne
 • porady w doborze sprzętu szkoleniowego

Zula Przybylińska

Trenerzy - Zula Przybylińska - Qumam - Szkolenia Psów Kraków

Instruktor prowadzący kursy. Trener szkolenia psów, technik weterynarii, asystent kynologiczny, oraz behawiorysta zachowań zwierząt. Współzałożycielka Fundacji Alaris. Od kilku lat zajmuje się szkoleniem psów asystujących dla osób niepełnosprawnych. Kurs trenerski ukończyła w 2005 roku w Fundacji Alteri, w której działała jako wolontariusz i rodzina zastępcza. Doświadczenia nabywane podczas szkolenia psów asystujących chce wykorzystać w uczeniu ludzi, którzy mają do czynienia z psami na co dzień. Celem jej pracy w szkole Qumam, nie jest jedynie pokazanie właścicielom jak pracować z własnym psem, jak uczyć psa nowych komend, ale przede wszystkim pokazania ludziom całkiem odmiennego świata psiego rozumowania.

Ważne jest, aby tak jak właściciele psów pracujących, również właściciele domowych „pupilków” mieli możliwość zdobycia wiedzy z zakresu psiego zachowania. Od 2008 roku prowadzi szkolenia dla psów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, starając się umożliwić tym psom lepszy i szybszy start w nowych domach. Współpracuje również z Fundacją Iskra przy uczeniu psów do pracy w dogoterapii.
Lubi zajmować się psami „trudnymi”, które wymagają czasu i odpowiedniego podejścia, żeby przełamały się do pracy. Od wielu lat zajmuje się szkoleniem psów molosowatych.

Pies. Cała prawda

Książka została napisana przez Zulę Przybylińską. Ta książka to praktyczny poradnik dotyczący psiej psychiki i relacji człowiek-pies. Szczegółowo zostają omówione wszelkie problemy, jakie możemy spotkać, stając się właścicielem psa. Poznajmy naturę czworonoga od szczeniaka do wieku dojrzałego. Lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika zwierząt! Zapraszamy i życzymy udanej lektury.

Trenerzy - Katarzyna Sojda-Babula - Qumam - Szkolenia Psów Kraków

Katarzyna Sojda-Babula

Behawiorysta zwierząt towarzyszących, trener szkolenia psów, pasjonat zoopsychologii i kynologii.
Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie na kierunku Behawiorystyka Zwierząt Towarzyszących. Uczestniczyła w kursach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenia Terapii Behawioralnej: "Terapia Behawioralna w teorii i praktyce" i "Techniki Stosowanej Analizy Zachowania z osobą przejawiającą trudne zachowania".
Celem jej pracy w szkole Qumam jest pomoc opiekunom w budowaniu poprawnej relacji ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do każdego przypadku - w oparciu o szeroką analizę i wiedzę - z uwzględnieniem komfortu psychicznego i fizycznego ludzi i zwierząt. Współpraca na terenie Krakowa i Mielca!

Trenerzy - Marcin Wróblewski - Qumam - Szkolenia Psów Kraków

Marcin Wróblewski

Trener psów, behawiorysta. Ukończył Behawiorystykę zwierząt towarzyszących oraz Behawiorystykę psów w Wyższej Szkole Europejskiej. Kurs Trenerski pod okiem Zuli Przybylińskiej ukończył w 2018. Z psami pracuje od 3 lat. Najlepiej spełnia się jako trener i instruktor. Prywatnie opiekun 7 psów.

Trenerzy - Anna Łukaszuk - Qumam - Szkolenia Psów Kraków

Anna Łukaszuk

Behawiorystka i trenerka psów. Ukończyła kurs trenerski, Behawiorystykę zwierząt towarzyszących, oraz Behawiorystykę psów w Wyższej Szkole Europejskiej pod kierunkiem Zuli Przybylińskiej. Z psami pracuje od 3 lat. Trenować najbardziej lubi szczeniaki a konsultować przypadki nadmiernej lękliwości. Obecnie przywraca Bubie zaufanie do świata.