Psie przedszkole

You are currently viewing Psie przedszkole

Psie Przedszkole ma na celu maksymalną socjalizację szczeniąt z ludźmi, innymi psami, środowiskiem i różnego rodzaju bodźcami.
Każde spotkanie trwa od 45 minut do godziny, podczas niektórych zajęć jest również czas dla psów na kontrolowaną zabawę. Do przedszkola zapraszamy też dorosłe psy, które potrzebują socjalizacji lub nauki podstawowych komend.

Przez większość roku zajęcia odbywają się w soboty o godz. 9 i o godz. 11 na Błoniach, na betonowym placu (lądowisko dla helikopterów) na wysokości pętli Cichy Kącik.

W wakacje (LIPIEC I SIERPIEŃ), żeby psy nie pracowały w upale, zajęcia odbywają się o godz. 8 i 9 rano, w każdą sobotę. Spotykamy się na parkingu przed stadionem Wisły (wjazd od ul. 3 Maja) i idziemy do Parku Jordana.

Do grupy możecie dołączyć w dowolnym momencie, bo zajęcia są prowadzone w trybie otwartym – nie ma określonej serii spotkań, na każdych zajęciach powtarzamy to, co było poprzednio, zazwyczaj zawsze jest też ktoś nowy.  Zajęcia prowadzimy we dwoje, więc każdy pies jest zaopiekowany. Sami decydujecie ile chcecie chodzić. Po opanowaniu podstaw jest możliwość przejścia do grupy zaawansowanej.

Koszt:  50 zł za spotkanie (gotówką lub BLIKiem)

W programie psiego przedszkola są uwzględnione elementy szeroko pojętej socjalizacji, przyzwyczajanie do zabiegów higienicznych, dotyku, badania lekarskiego itp. Dodatkowo wyposażamy Was w podstawową instrukcję obsługi psa – pomagamy zrozumieć jego potrzeby, zachowania, odkryć talenty.  Podstawowe ćwiczenia, których nauczycie się podczas pierwszych kilku zajęć:

  • siad
  • waruj
  • czekaj
  • chodzenie na smyczy
  • przywołanie
  • komenda „nie”
  • komenda „puść”
  • nauka zabawy z psem

Oraz wiele wartościowych informacji dla właścicieli, m.in. o tworzeniu relacji z nowym członkiem rodziny, ustalaniu reguł w domu, uczeniu czystości i wiele innych. Prosimy kursantów o przyniesienie na zajęcia smaczków i nerki (saszetki) na nagrody.

Pies podczas zajęć powinien mieć obrożę lub szelki (w zależności od tego w czym chodzi i do czego jest przyzwyczajony), smycz zwykłą NIE FLEXI  oraz zabawkę.

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel: 600 012 240