Psie przedszkole

You are currently viewing Psie przedszkole

Psie Przedszkole ma na celu maksymalną socjalizację szczeniąt z ludźmi, innymi psami, środowiskiem i różnego rodzaju bodźcami.
Każde spotkanie trwa od 45 minut do godziny, w tym podczas niektórych zajęć jest również czas dla psów na kontrolowaną zabawę. Do przedszkola zapraszamy też dorosłe psy, które potrzebują socjalizacji lub nauki podstawowych komend.

Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 9 i o godz. 11 na Błoniach, na betonowym placu (lądowisko dla helikopterów) na wysokości pętli Cichy Kącik.
Możecie dołączyć w dowolnym momencie, bo zajęcia są prowadzone w trybie owartym – nie ma określonej serii spotkań, na każdych zajęciach powtarzamy to, co było poprzednio, zazwyczaj zawsze jest też ktoś nowy.  Sami decydujecie ile chcecie chodzić. Po opanowaniu podstaw jest mozliwość przejścia do grupy zaawansowanej.

Koszt:  40 zł za spotkanie (gotówką lub BLIKiem)

W programie psiego przedszkola są uwzględnione elementy szeroko pojętej socjalizacji, przyzwyczajanie do zabiegów higienicznych, dotyku, badania lekarskiego itp. Podstawowe ćwiczenia posłuszeństwa:

  • siad
  • waruj
  • chodzenie na smyczy
  • przywołanie
  • komenda „nie”
  • komenda „puść”

Oraz wiele wartościowych informacji dla właścicieli, m.in. o tworzeniu relacji z nowym członkiem rodziny, ustalaniu reguł w domu, uczeniu czystości i wiele innych. Prosimy kursantów o przyniesienie na zajęcia karmy i nerki (saszetki) na nagrody. Pies podczas zajęć powinien mieć obrożę skórzaną lub parcianą (NIE ZACISKOWĄ), smycz z 2 karabińczykami około 1,50m oraz zabawkę.

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel: 600012240